pozadi
.
" class="img9" alt="hlavička"> ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: pozvánky

     QR kód této stránky ->

Ralsko volí svoji star

Autor: Mgr. Iva Prudlová | zařazeno: 24. 6. 2004 | přečteno 9822

V regionu pod Ralskem se děje něco nevídaného. Reper, občanské sdružení se sídlem v Pertolticích pod Ralskem, Liberecký kraj, pořádá pěveckou soutěž RALSKO HLEDÁ SVOJI STAR.

Ralsko je zřícenina středověkého hradu na kopci sopečného původu, který je dominantou Ralské pahorkatiny a symbolem regionu.

Soutěž je v plném proudu. Probíhají neveřejná předkola. Soutěží se ve dvou kategoriích - do 16 a od 16 let. Soutěž není jen pro místní zpěváky, ale může se účastnit kdokoli, kdo třeba spojí zpívání s výletem do našeho turisticky atraktivního kraje.

Do soutěže jsou přihlášeni také zpěváci ze zahraničí (nehovoří česky), které očekáváme v příštím - posledním neveřejném předkole, které se koná 13.7.2004 v budově LŠU ve Stráži pod Ralskem. Přijeďte zpívat také vy.

Soutěž má tři části - neveřejná předkola, výběrové kolo top dvacítky 20.7.2004 a finálový koncert 28.8.2004, kde se představí osm nejlepších.

Odborná umělecká porota složená z profesionálních a amatérských hudebníků a studentů hovoří o vysoké úrovni soutěžících, dosahujících výkonu některých českých superstar.

Na závěrečný koncert se budou finalisté připravovat. Proběhnou nácviky s doprovodnou kapelou, o choreografii se postará učitelka tance spolu s tanečními skupinami dětí i dospělých, bude doprovodný program.

Finálový koncert se koná ve velkém sále Domu kultury ve Stráži pod Ralskem 28.8.2004 od 17 hodin. Srdečně zveme diváky z celého Libereckého kraje, chalupáře, rekreanty od Máchova jezera či z Hamru na Jezeře a turisty.

Výtěžek koncertu bude věnován na podporu probíhající rekonstrukce domu kultury v Pertolticích pod Ralskem.

Stále je možné se do soutěže zapojit. Zveme všechny výborné a odvážné zpěváky a zpěvačky všech kategorií, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli tu atmosféru, fandění, nervozitu, překonávání trémy a zpívání na jevišti s mikrofonem. Chceme dokázat, že jsou hvězdy, které stojí mimo hlavní zájem šoubyznisu, ale svítí stejně intenzivně. Věříme, že to dokážeme.

Podpoříte nás?

Podrobnější informace u Mgr. Iva Prudlová, REPER,o.s., Pertoltice pod Ralskem, tel. 777 188 587, mail: reper.star@seznam.cz.vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+