pozadi
.
" class="img9" alt="hlavička"> ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ostatní

     QR kód této stránky ->

Zn. hledáme bambiriádní města 2007

Autor: redakce | zařazeno: 6. 10. 2006 | přečteno 7826

Bambiriáda 2007Po osmi letech, kdy se koncem května v mnoha místech České republiky pravidelně roztáčí kola Bambiriády, asi netřeba vysvětlovat, co se za tímhle slůvkem skrývá. Do oficiálních slovníků se sice ještě nedostalo, ale mezi dětmi i jejich staršími kamarády – vedoucími, náležitě zdomácnělo. Dokonce natolik, že bývá důvěrně zvána BAMBOŠKOU. Pokud jste o ní opravdu nikdy neslyšeli, pak nejlépe, když se podíváte na stránky www.bambiriada.cz. Teď však už k tomu, jaká bude Bambiriáda s pořadovým číslem devět.

Stručně řečeno, taková, jakou si ji uděláte. Zatímco datum konání příštího ročníku je pevně stanoveno na 24. – 27. května 2007, mnohé ostatní je ve vašich rukou.

  • Do 31. října 2006 můžete rozhodnout o tom, že se právě vaše město připojí do řetězce bambiriádních měst. K tomu je třeba vyplnit formulář Přihlášky, kterou si můžete stáhnout pod tímto článkem. Martin Bělohlávek, ředitel Bambiriády 2007 radí, abyste si formulář prostudovali velmi pečlivě a nepřehlédli změny, které přináší.
  • Do 15. listopadu bude stanovena síť Bambi-měst. Všichni budou vyrozuměni o tomto rozhodnutí a obdrží výzvu ke zpracování a doručení projektu (nejpozději do 31. prosince 2006).
  • A pokud to s Bambiriádou ve vašem městě myslíte vážně, bylo by dobré zatrhnout si v kalendáři datum 2. prosince 2006. Právě tento den se v Praze sejde první porada zástupců všech měst (počítejte s celodenním programem).

Představenstvo ČRDM pro rok 2007 rozhodlo o změně vlastní organizační struktury Bambiriády a zrušení „systému BAC“, s tím, že organizační podmínky budou k jednotlivým přihlášeným místům řešeny individuálně. Kde systém BAC opravdu fungoval, např. Moravskoslezský kraj, tam (po dohodě zástupců tzv. Bambi-měst a koordinátora měst ve štábu Bambiriády) může pochopitelně fungovat i nadále. Z hlediska financování dojde na základě přihlášek a dále zpracovaných projektů k rozčlenění míst do dvou skupin, které budou odpovídat tzv. krajské a tzv. místní akci. Koordinátorkou měst v centrálním štábu byla jmenována Blanka Lišková.

Ke stažení:
Dopis pro bambiriádní města - formát PDF

Podmínky pro města - formát PDF

Přihláška k Bambiriádě - formát PDF


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+