SMOP připravuje podzimní kvalifikační kurzy pro vedoucí

| Autor: Michal Kulík - SMOP | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 10. 8. 2010 |

Český svaz ochránců přírodyKvalitní pravidelná činnost mimoškolních dětských kolektivů je podmíněna mnoha faktory, z nichž jsou nejdůležitější dobře „vyzbrojení“ vedoucí. Ve všech dětských spolcích je proto vždy důraz kladen na vzdělávání všech dospělých pracovníků – tedy nejen vedoucích na různých úrovních, ale i pro děti, rodiče, veřejnost,… zpravidla méně viditelných nadšenců, kteří zajišťují hromadu práce okolo nich a umožňují vedoucím se věnovat především svým svěřencům.

Zejména pro zájemce o náročnou práci vedoucích celoročně pracujících dětských kolektivů zaměřených na přírodu proto v říjnu proběhne kurs akreditovaný MŠMT k získání kvalifikace „Vedoucí kolektivu dětí“ spojený s nadstavbovým kursem k získání osvědčení „Hlavní vedoucí tábora“. Úvodní intenzivní soustředění bude probíhat 5 dnů v Praze od 8. do 13.10.2010 (zkoušky pak na přelomu roku), po úspěšném absolvování je platnost obou kursů časově neomezená, cena je lidová…

Bližší informace včetně přihlášky jsou uvedeny na internetových stránkách pořadatele Sdružení Mladých ochránců přírody (www.smop.cz) v sekci „Naše aktivity / Kvalifikace“.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010080022-smop-pripravuje-podzimni-kvalifikacni-kurzy-pro-vedouci.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku