Sdružení Boii zve na keltský svátek Samhain v Nasavrkách 6. listopadu

| Autor: Anna Frantalová | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 2. 11. 2010 |

Pozvánka na kelstský svátek Samhain do Nasavrk Tradiční oslavu keltského svátku Samhain, což je začátek keltského Nového roku, pořádá v sobotu 6. listopadu v Nasavrkách občanské sdružení Boii. Akce je určena především dětem a jejich rodičům, začíná ve 14:00 hodin a pokračuje do 18:00 hodin.

Pro návštěvníky bude připraven pestrý – jak jinak než keltský – program, děti si mohou vyrobit strašidlo do soutěže anebo lampiónek z přírodních materiálů. Od 14:00 hodin proběhne „Povídání s druidem Lugarem“ v 1. patře nasavrckého zámku, v 17:00 hodin se pak mohou příchozí těšit na vyhodnocení soutěže strašidel a na lampiónový průvod. Akci zakončíme po 17. hodině druidským novoročním obřadem u kamenného kruhu u Nasavrk.

Na oslavách nebude chybět ani tradiční nápoj Keltů – teplá medovina nebo čaj na zahřátí a drobné sladké občerstvení. Příjemnou podzimní atmosféru pak doplní keltská hudba.
Přijďte s námi oslavit keltský Nový rok!

Občanské sdružení BOII Více informací na www.boii.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010110002-sdruzeni-boii-zve-na-keltsky-svatek-samhain-v-nasavrkach-6-listopadu.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku