Vyzvědači v temných uličkách, letos mělnických

| Autor: Tomek Hurt - TOM Dakoti | Rubrika: sdružení | Vydáno dne: 16. 11. 2012 |

Sychravý podzim, brzká tma, podmračená obloha a vlezlý chlad...

Vyzvědači v temných uličkách - hra pro tomícké oddíly proběhla tentokrát v Mělníce

Vyzvědači v temných uličkách - hra pro tomícké oddíly proběhla tentokrát v Mělníce To je už několik let jasnou předzvěstí hry v úzkých uličkách a malých pláccích některého z českých měst. Letos tradiční dakotská hra zavítala do Mělníka, města s krásným výhledem na soutok dvou největších našich řek. Celkem něco málo přes stovku tomíků, kamarádů ze sedmi různých oddílů, se utkalo v napínavé hře, kde si každý užije chvilky, kdy mu srdce tepe notně rychleji, než by mělo.

Letošní ročník byl opět tak přátelský, jako jiné. Vždyť nejde jen o to přijet a pokusit se vyhrát, ale hlavně se dobře pobavit a potkat se s kamarády. Dostat se pak na bednu je jen příjemnou třešničkou na dortu.

Vyzvědači v temných uličkách - hra pro tomícké oddíly proběhla tentokrát v MělníceVyzvědači v temných uličkách - hra pro tomícké oddíly proběhla tentokrát v Mělníce A jak to letos dopadlo? Oddíly Chippewy, Roháčů, Máků, Veverků, Robinsonů, Staňáků a pořádajících Dakotů se utkaly ve třech kolech, jelikož množství tomíků vydalo na 15 družin. Obhajující Roháči, vítězové posledních dvou ročníků, se umístili na druhém a třetím místě, svou dominanci ve hře tak jen opět potvrdili. Proslulou "větev", putovní trofej, však domů vezou Dakoti, kteří se mezi vítěze zapsali po dlouhých šesti letech.

Vyzvědači v temných uličkách - hra pro tomícké oddíly proběhla tentokrát v MělníceVyzvědači v temných uličkách - hra pro tomícké oddíly proběhla tentokrát v Mělníce - pořadatelský tým TOM Dakoti Zajímá-li vás více, neváhejte a zabrouzdejte na stránky oddílu TOM DAKOTI, kde je plná fotogalerie, několik článků i kompletní výsledovka (www.tom-dakoti.cz)


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2012110028-vyzvedaci-v-temnych-ulickach-letos-melnickych.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku