Třináctá Noc s Andersenem se blíží

| Autor: - Noc s Andersenem | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 22. 1. 2013 |

Vážení a milí,
jistě už máte poznačeno datum příštího pohádkového nocování, které vypukne v pátek 5. 4. 2013.

Noc s Andersenem (detail loga)

Na webu Noci s Andersenem už se můžete přihlásit, připomínáme, že pro každý ročník je třeba se zaregistrovat znovu. Heslo si pro každý ročník můžete vymyslet anebo opakovat Vaše stávající heslo.

Valná hromada Klubu dětských knihoven SKIP ČR v Karviné určila téma letošního ročníku Noci s Andersenem: kromě pohádek dánského pohádkáře H. Ch. Andersena můžeme společně připomenout výročí oblíbené ilustrátorky Heleny Zmatlíkové.

A co už je připraveno? Obrázek k pohlednicím namalovala Lucie Lomová, doplní ho text Daniely Krolupperové, která poskytne kapitolku ze své nové knihy Ooooobluda ke společnému nočnímu čtení.

Noc s Andersenem už žije i virtuálním životem - právě vyšlé číslo časopisu Čtyřlístek je toho důkazem, úvodní kapitolka ukazuje, jak paní knihovnice onemocněla a o program se musí postarat hrdinové Čtyřlístku...
(http://ctyrlistek.cz/CasopisPripravujeme.aspx)

V tuto chvíli je přihlášených 430 míst, a nejsou to jen české knihovny, ale také školy a knihovny na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, nebo třeba České školy bez hranic v USA, Austrálii, Francii, Německu a na Ukrajině.

Noc s Andersenem - logo Mějte se pohádkově, těšíme se na všechny v Noci s Andersenem 2013!
Vaše matky Andersenky Hanka a Mirka
www.nocsandersenem.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2013010030-trinacta-noc-s-andersenem-se-blizi.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku