Pražským Ámosem je Radka Pištorová z Prahy 1

| Autor: Dětská tisková agentura (DTA) | Rubrika: soutěže | Vydáno dne: 3. 2. 2018 |

Pražským Ámosem 2018 se stala paní učitelka Radka Pištorová ze ZŠ náměstí Curieových v Praze 1

Zúčastnilo se ho 8 pedagogů nominovaných v Praze a jedna paní učitelka z Vejprnic na Plzeňsku.
V regionálních kolech je úkolem tří žáků, aby zajímavým a originálním způsobem představili svou učitelku nebo svého učitele, kterého nominovali do ankety. Porota vybírá postupující do semifinále a uděluje titul Krajský Zlatý Ámos.

Pražským Ámosem 2018 se stala paní učitelka Radka Pištorová ze ZŠ náměstí Curieových v Praze 1 Pražským Ámosem nebo lépe Ámoskou 2018 se stala paní učitelka prvního stupně Radka Pištorová. Je trpělivá, spravedlivá, laskavá, zábavná, talentovaná, skromná, nenahraditelná, empatická a sympatická - napsali o ní její páťáci ze ZŠ náměstí Curieových v Praze 1.

Společně s Radkou Pištorovou do semifinále porota ještě poslala mladého učitele fyziky a matematiky Michala Čečáka ze ZŠ s RvJ K Miličovu, Praha 11 a Kateřinu Pejšovou ze ZŠ Vejprnice. Do semifinále, které bude 1. března v zrcadlových sálech MŠMT, musí žáci vybavit své oblíbené pedagogy třemi věcmi, které dokládají jejich vzájemný vztah.

Další regionální kolo, tentokrát pro nominované ze Středočeského kraje, se koná ve středu 7. února na zámku Berchtold v Kunicích.

Více informací na  www.zlatyamos.cz

#zlatyamos

#zlatyamos

Zlatý Ámos - Anketu o nejoblíbenějšího učitele České republiky vyhlašuje a organizuje nevládní a nezávislé občanské sdružení Klub Domino, Dětská tisková agentura. Jejím posláním je především popularizace pedagogů, kteří podle hodnocení dětí, žáků a studentů významně přispívají k utváření kvalitního vztahu mezi žáky a učiteli (vychovateli), dětmi a jejich vedoucími.
Více informací najdete v článcích o anketě Zlatý Ámos na ADAM.cz a také na internetových stránkách akce www.zlatyamos.cz.

Instagram - #zlatyamos - Twitter - #zlatyamos - Facebook - #zlatyamos


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2018020005-prazskym-amosem-je-radka-pistorova-z-prahy-1.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku