Světlušky rozsvítily noční pražskou Stromovku

| Autor: Asociace TOM - Anežka Klabanová | Rubrika: ČLÁNKY | Vydáno dne: 20. 4. 2018 |

Po roce se opět běžel v Praze Noční běh pro Světlušku! V pražské Stromovce se ve čtvrtek 12. 4. 2018 sešla padesátka tomíků, aby s hořcem v srdci a na vlajce běžela pro dobrou věc.

Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce

Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce Spolu s šesti tisíci dalšími běžci utvořili nekončící roj čelovek, který temnou nocí proběhl trasu dlouhou 2,5 a 4,5 km .

Výtěžek ze startovného, jak jistě víte, putuje pro sbírku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška, který pomáhá zrakově postiženým lidem.

A kdo běžel? Nejvíce bylo Kulíšků z Roztok, pak S.T.A.N. z Prahy, v menších počtech pak běželi TOM Táborníci a Světlušky, TOM Veverk, TOM Robinsoni a TOM Arachné.

Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce Účast všech tomíků nás moc potěšila. Nezáleží zas až tak na množství běžců, jako spíše na chuti podpořit a dobrovolně se zúčastnit akce, která pomůže potřebným.

Záříme v TOM se Světluškou!

Anežka Klabanová


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2018040056-svetlusky-rozsvitily-nocni-prazskou-stromovku.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku