V čem jsou osvěžující? Nejsou křečovité, ukřičené a vnucující se. Osvěžující je pojetí, nápady jako „loutkové“ mluvící tričko, ujíždějící horské kolo bez jezdce i taneční kreace.

  Studentské reklamní spoty: Reklama na Biotrička. Markething.cz

  Osvěžující jsou i sympatické mladé tváře – studenti jsou sami i herci v jednotlivých spotech. Ostatně, přečtěte si úvodní slovo Ondřeje Kolka na na Markething.cz a pak se přesvědčte sami.

  Každý letní semestr probíhá na oboru Marketingová komunikace a PR FSV UK předmět Kreativita v reklamní tvorbě vedený Mgr. Tomášem Mrkvičkou. Studenti v něm každý týden v týmech na základě zadaných briefů pracují na návrzích pro printovou a později televizní reklamu. Předmět je pak ukončen projektem, jehož cílem je kompletní realizace klasického televizního spotu. Loni jsme vám představili studentské reklamy na Igráčka. Letos vytvářely kreativní dvojice studentů spoty na propagaci Biotriček, která jsou vyráběna ekologicky šetrnými postupy. Příjemnou zábavu!

  Studentské reklamní spoty: Reklama na Biotrička. Markething.cz Letošní závěrečný úkol předmětu popisuje Mgr. Tomáš Mrkvička. „Úkolem studentů v letošním semestru bylo natočit třicetivteřinový televizní spot na nový módní brand, který prodává biotrička (značku si studenti mohli vymyslet, práce neměla reálného zadavatele). Cílovou skupinou byli mladí ekologicky vnímaví lidé. Úkol to nebyl vůbec snadný, protože málokdo z potenciálních zákazníků vůbec tuší, že něco jako biobavlna existuje a že s „normální“ bavlnou je nějaký problém. Studenti si sami museli rozhodnout, zda budou problém vysvětlovat, nebo se pokusí jen zaujmout s tím, že si případný zájemce informace dohledá.
  Nuže, pojďme se podívat, jak se s tím jednotlivé kreativní týmy popraly.“

  Celý článek s videospoty najdete na adrese:
  http://www.markething.cz/studentske-spoty-reklama-na-biotricka

  A pokud se vám bude některý líbit, neváhejte pro něj hlasovat v anketě. Najdete ji na:
  https://www.facebook.com/questions/472661516155958/


  KOLEK, Ondřej. Studentské spoty: Reklama na Biotrička. Markething.cz [online].
  24. června 2013 [cit. 2013-06-24].
  Dostupné z: http://www.markething.cz/studentske-spoty-reklama-na-biotricka.