Již 6. ročník prezentační a sportovní akce „Rozhodni se sám 2013“ pořádá Kolpingovo dílo ČR o. s., Spektrum-centrum primární prevence a drogových služeb a oddíl házené TJ Sokol Nové Veselí.

  Sportovně prezentační akci Rozhodni se sám pořádá Kolpingovo dílo

  Sportovně prezentační akci Rozhodni se sám pořádá Kolpingovo dílo „Rozhodni se sám 2013“ je akce, zaměřená na primární prevenci dětí a mládeže. Koná se vždy na konci letních prázdnin na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou. Letos má akce podtitul „Bezpečně v dopravě“. V rámci programu proběhne také autogramiáda s Jánem Svoradou, který se akce osobně zúčastní.

  Akci pořádá Kolpingovo dílo České republiky ve spolupráci s TJ Sokol Nové Veselí. Odbornost zajišťují pracovníci Spektra – Centra primární prevence.
  Na akci Rozhodni se sám bude přítomen Ján Svorada, dlouholetý cyklistický závodník (pořádá Kolpingovo dílo) Letošní akce se uskuteční v pátek 23. 8. 2013 od 10 do 16 hodin. Na návštěvníky čeká řada aktivit související s bezpečností v dopravě. Vzácným hostem bude Ján Svorada, dlouholetý cyklistický závodník, který ve svých 21 letech vyhrál Závod míru. Je také trojnásobným mistrem České republiky v silniční cyklistice.

  Sportovně prezentační akci Rozhodni se sám pořádá Kolpingovo dílo Pracovníci Kolpingova díla se těší na setkání s Vámi, a to ať už se zúčastníte připravených aktivit, nebo se přijdete setkat s Jánem Svoradou.

  Na akci spolupracují:
  Rodinné centrum Srdíčko, Besip, České dráhy, Autoškola Vysočina, VZP, Střední a vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou