#cinetube

  CineTube CineTube je setkání českých YouTuberů a promítání jejich premiérové tvorby v kině. Jedinečný program a atmosféra. Podpisy, focení a pokec. Koná se 4x do roka. Vstupenky na všechny akce

  Více také na cinetube

  První kapitola knihy „CineTube: Historky ze show“ právě vyšla


  CineTube je setkání českých youtuberů s promítáním jejich premiérové tvorby v kině. Akci provází jedinečný program a atmosféra a na CineTube nejen získáte podpisy, ale můžete si udělat i selfíčka se slavnými českými a slovenskými youtubery, nebo s nimi dokonce pokecat. Akce se koná 4x do roka.

  CineTube 14. 6. 2014 v pražském kině Lucerna, foto: V3H

  CineTube 27.6.2014 v pražském kině Lucerna, foto: V3H.

  První CineTube v České republice se uskutečnil 27.6.2014. Tehdy to byl malý projekt v pražském kině Lucerna, kam přišlo 150 lidí. Letošní březnové CineTube ale už navštívilo přes 2000 lidí.

  Cine Tube slaví 1. narozeniny Výroční CineTube bude trochu jiné a na utajovaném místě. Kdo chce toto srazové místo znát, ten je může odhalit prostřednictvím postupně zveřejňovaných informací na facebookové stránce akce https://www.facebook.com/events/700619180061179.

  Jisté je jen to, že to bude kdesi v Praze. Průběžně se také dozvíte, jaké oblečení si účastnici akci mají vzít na sebe a jaká videa se na akci budou točit.

  Účast na výročním CineTube zatím potvrdili youtubeři NejFake, Ati, Johnny Valda, MadKyo.

  Je fajn zahrát si před létem malou bojovku a nejít jen na obyčejný YouTube sraz, protože CineTube rozhodně není obyčejná akce.

  Vstup na akci je ZDARMA.
  #CineTube #YouTuber #video