Jen online nestačí!

| Autor: - YMCA v České republice – Julie Bergerová | Rubrika: sdružení | Zdroj: -maj-, Vydáno dne: 1. 10. 2020 |

Zdá se, že dnešní doba (nejen během pandemie) online aktivitám přeje. Přes internet se lidé vzdělávají, pracují, baví, navazují i ukončují vztahy, diskutují.

Tohle online nezažiješ! (foto YMCA v ČR)
Není na tom nic špatného, ale není to přeci jen trochu málo? Jsou přeci věci, které online nezažijete. Probudit se ráno ve spacáku a pozorovat mlhu, která se válí na louce, večer si jít lehnout a ve vlasech cítit vůni ohně, zažívat společenství s druhými, spontánní reakci kamarádů, když se něco povede nebo propojení se ve společné euforii ze zdolání náročného výšlapu.

YMCA v České republiceI proto přichází YMCA s výzvou Jen online nestačí. Cílem je vyzvat mladé lidi k aktivitě, osobnímu setkávání a zážitkům „na vlastní kůži“. Chceme je motivovat, aby vystoupili ze své individuální komfortní zóny, zajímali se o své okolí, budovali reálné vztahy. I když dnešní doba hromadným akcím příliš nepřeje, jít se projít do vonícího lesa, upéct si v ohni brambory nebo se vyválet v listí se dá i s bezpečnými rozestupy :-)

Tohle online nezažiješ! (foto YMCA v ČR)Schválně se zkuste zamyslet – co všechno se online zažít nedá? Vytvořte originální fotku nebo video na toto téma, sdílejte ho na sociálních sítích s #jenonlinenestaci a zašlete ho na soutez@ymca.cz do 17. listopadu 2020. Tři nejlepší příspěvky hodnotně odměníme! Budeme rádi, když tuto naši iniciativu podpoříte – ať už sdílením, předáváním myšlenky ve svých programech a organizacích nebo vlastním kreativním pojetím.

#jenonlinenestaci #ymcacz www.ymca.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2020090076-jen-online-nestaci.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku